Kurumsal

PINAR GÜNSEVEN Mimarlık Mühendislik Müşavirlik İnşaat Taahhüt San ve Tic. Ltd. Şti 2010 yılında Mimar Pınar GÜNSEVEN tarafından kurulmuştur. Mimari projeler, iç mimarlık hizmetleri, restorasyon projeleri ve müşavirlik hizmetleri faaliyet alanlarını oluşturmaktadır. Firmamız iç mimarlık, mimari tasarım, proje yönetimi ve uygulamaları alanlarında projeler yürütmekte ve hizmet vermektedir…

Hastane, Otel, yaşam alanı, konut, ofis, kurumsal yapı ve iş merkezi gibi farklı mekan ve yapıların anahtar teslimi ince yapı işlerini yürütmekte ve mimari uygulamalarda danışmanlık hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmetler de ;tasarımların planlaması, ön projeleri hazırlanması, tüm uygulama projelerinin çizimi, teknik şartnamelerin hazırlanması, imalat çizimlerinin yapılması,sahaya yönelik nokta detayları ve çeşitli uygulamalara yönelik danışmanlık hizmetlerinin yapılmasını kapsar. Tüm projelerin sunumu da profesyonel bilgisayar donanımları kullanılarak ve ihtiyaç duyulması durumunda 3-boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanarak yapılmaktadır.
 
PINAR GÜNSEVEN Mimarlık hikayesini renkler ,dokular ,tekstiller ve mimari vasıflar üzerinden anlatır.Esas olarak heyecan verici insani duygularla kuşatılmış tasarımları,geleneksel ile çağdaş arasında bir dengedir.Yerel hisliyken evrensel olabilen bir çekiciliğe sahiptir. Mimar Pınar GÜNSEVEN müşterilerin ihtiyaçlarına ve her projeyi çevreleyen koşullara özel ve sıra dışı yanıtlar verir. Her işe taze bir ruh getirmek, her program saha ve kullanıcıya ait ayırt edici farklı özellikleri ortaya çıkarması ile bilinir.

Müşteri memnuniyeti ön planda olup müşteri ile çalışma ilişkisi son derece önemlidir. DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ Merkez ofisi Ankara da bulunan PINAR GÜNSEVEN Mimarlık, sabit ve hareketli mobilya üretiminin yanısıra, otel yatırımları ve yaşam alanları için ihtiyaç duyulabilecek tüm iç mimarlık uygulamaları ve dekorasyon işleri için projeler yürütmekte ve mimari uygulamalarda profesyonel çözümler sunmaktadır. Yaşam alanlarına dair her türlü dekorasyon ihtiyacına çözüm getiren PINAR GÜNSEVEN Mimarlık, özel üretim mobilyalarının yanısıra aksesuar, döşemelik ve perdelik kumaşlar, duvar kâğıtları, aydınlatma, banyo ve mutfak mobilyaları gibi bir çok farklı alanıda hizmet vermektedir.

Marka Mağaza Proje Çalışması Pınar GÜNSEVEN Mimarlık yapılan alışveriş merkezlerinin proje safhasında iken ,maket üzerinden önce kiralamasını ardından kiracısı ile satışını inşaat safhasında kurduğu profesyonel ekip ile yapmakta olup Türkiye’de marka mağaza çalışmasını ilk başlatmanın onurunu duymaktadır. Kalite Politikamız Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen Pınar GÜNSEVEN Mimarlık tüm faaliyet alanlarında kendini yenilemeyi ve uluslararası standartlarını yakalamayı hedeflemektedir.

Pınar GÜNSEVEN Mimarlık, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı hizmetlerinde, yüklendiği işleri, ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığı başarılı eserleri ile sektörde ön plana çıkmayı hedeflemiştir.