KC GROUP - Şehr-i Bazaar - Şehri Bedesten Alışveriş Merkezi (İstanbul)

Proje Bilgileri

İşin Adı: Şehr-i Bazaar

İş Veren: TOKİ

Süre: 2006

Yer: ANKARA

Alan: 17.669m²

Kimlik: KONUT

Proje Tanımı:  TİCARETİN YENİ ADI

Proje: İstanbul Bahçeşehirde KC Group tarafından yapılmıştır, Şehr-i Bazaar projesiyle Bahçeşehir’ de yeni bir şehir anlayışıyla ticari yaşam alanları oluşturmaktadır. Şehr-i Bazaar, bu bölgedeki büyük bir eksiğe cevap verecek, insanların kendi semtlerinde ihtiyaçlarını karşılama kolaylığını sunacaktır. Şehr-i Bazaar, 17.669 m2 üzerinde Şehr-i Bazaar, Şehr-i Sadabad Batı, Şehr-i Sadabad Doğu, Şehr-i Bedesten Batı ve Şehr-i Bedesten Doğu olmak üzere 5 ayrı bölümden oluşan dev bir ticaret merkezidir. KC Group, bu dev ticaret merkezinde 176 adet mağazayı sektörel dağılımlarına kadar detaylı düşünülerek tasarlanmıştır.

Şehr-i Bazaar projesi, sıradan bir ticaret merkezi olmaktan çok uzak, her türlü konfor ve güvenlik ekipmanını 1.sınıf malzeme kalitesiyle sunabilecek niteliktedir.

Kapalı devre  güvenlik sistemi, 24 saat güvenlik, fotoselli güvenlik alanları, adresli yangın ve ihbar sistemi, bütünüyle hijyenik yaşam alanları, ısıtma ve havalandırma sistemleri, dahili görüşmeler için telefon santrali Şehr-i Bazaar’ ın sunduğu bazı özellikler olarak sunulabilir.

Bu projede Pınar GÜNSEVEN marka mağaza çalışması yapmış maket üzerinden kiramala , kiracısıyla dükkan satış işi yapmıştır.